Prezentace ročníkových prací studentů 8. třídy

Zveme rodiče i veřejnost na prezentace ročníkových prací, které se konají v pátek a sobotu 23. – 24. 2. 2024 v budově naší školy v ulici Gorkého 867.

Ročníkové práce mají významnou roli ve waldorfském vzdělávání, rozvíjejí schopnost dlouhodobější samostatné práce. Před více než rokem začali naši osmáci s přípravou. Nejdříve promysleli téma. Pak usilovně sháněli potřebné znalosti a informace a učili se nové dovednosti. Nakonec se pustili do samotné práce. Někteří vyráběli a tvořili. Jiní pracovali na sobě a rozvíjeli své akrobatické, taneční či pěvecké schopnosti. Na závěr je potřeba, aby všichni žáci průběh své práce srozumitelně a čitelně popsali do ročníkové práce a prezentovali svou práci veřejnosti. To je v osmé třídě skutečně velký úkol. 

Podpořte nás

Pomozte nám rozvíjet školu v duchu waldorfské pedagogiky. Můžete přispívat jednorázově, pravidelně či můžete podpořit konkrétní projekty. Za každý Váš příspěvek budeme rádi. 

Základní škola Waldorf Pardubice – v Pardubicích od roku 1993 a patříme k nejstarším waldorfským školám v České republice.

Kontakty

Napište nám