Prázdninové letní kempy 2023 v Třebosicích

Pro žáky naší školy a případně i pro jejich kamarády z jiných škol připravujeme další již 3-tí kolo prázdninových kempů. Letní kempy budou pořádány v prostorách Lesního klubu Zeměkus v Třebosicích formou denního programu. Pro účastníky kempu bude k dispozici velká zahrada se sadem a teepee s maringotkou pro případ nepříznivého počasí. Děti si užijí spoustu společné zábavy, her a tvoření v podobném duchu jako v minulém roce. Zázemí pro přípravu jídla, stravování a hygienu je v místě areálu. Strava bude připravována denně čerstvá dle předem zveřejněného jídelníčku. Podrobné informace k programu připravujeme a zašleme Vám je po registraci v průběhu měsíce června.

Jsou plánovány 2 termíny a budou uskutečněny podle počtu zájemců

(pondělí – pátek)

24.7. – 28.7. 2023

14.8. – 18.8. 2023

Místo – Třebosice v lesním klubu Zeměkus (https://mapy.cz/s/duzozogolo)

Kapacita – 15 dětí (max. počet 20)

Čas – 8-16 hod.

Pro děti bude připravovat program hlavní lektorka a asistentka lektora.

Cena kempu včetně stravy 3100Kč.

Dovolujeme si vás – rodiče požádat o vyplnění dotazníku s termínem, který by vám vyhovoval.

Zaregistrujte si prosím termín pro Vaše dítě nejpozději do 1.6., abychom mohli přizpůsobit program počtu zájemců.

Registrační formulář zde >>

https://forms.gle/A9AivFDkE1Af7aW79

V případě Vašeho zájmu pracovat jako lektorka nebo asistentka nás prosím kontaktujte: Denisa Lechnýřová syyyr@syyyr.cz nebo Petr Chlápek petr.chlapek@gmail.com

Podpořte nás

Pomozte nám rozvíjet školu v duchu waldorfské pedagogiky. Můžete přispívat jednorázově, pravidelně či můžete podpořit konkrétní projekty. Za každý Váš příspěvek budeme rádi. 

Základní škola Waldorf Pardubice – v Pardubicích od roku 1993 a patříme k nejstarším waldorfským školám v České republice.

Kontakty

Napište nám